Loading...
Video.

Helikobakteri pylori dhe telashet që shkakton - flet gastroenteohepatologu Zaim Gashi

Rolle pule e mbushur

Biserko: Vuçiqi me qëllim nuk po i zbaton marrëveshjet

Kasami akuzon Ali Ahmetin për politikë anti-Kosovë

Serbia paralajmëron fushatën për ta pamundësuar votimin final në Këshillin e Evropës

Osmani: Masakra e Poklekut ngjan në Holokaust

Pas dëshmisë së profesorit, Këshilli i Etikës kërkon verifikimin e 27 nënshkrimeve

I rritet dënimi në 35 vjet burgim burrit që e vrau gruan me sëpatë

KQZ-ja kërkon që me polici të hapen shkollat për votimin e së dielës në veri

BE: Serbia shkeli Marrëveshjen për lëvizjen e lirë

Udhëheqësit shtetërorë bllokimin e qytetarëve nga Serbia e quajnë hakmarrje pas votimit në KiE

Bala për vrasjet e grave: Mangësi të mëdha në qendrat për punë sociale

A mund të ketë një marrëveshje të fshehtë mes Kurtit dhe ndërkombëtarëve për asociacionin?

25 vjet pas dëbimit, Kosova falënderon Shqipërinë

"I gabuar reagimi i Federatës së Xhudos për Akil Gjakovën"


Më të lexuarat

Kulturë.


Magazina.