Loading...
Video.

ZKA-ja evidenton parregullsi në tenderin gjysmëmilionësh të Fushë-Kosovës

AAK-ja merr tri drejtori për mbështetjen që ia dha LDK-së në Prishtinë

Qytetarët vazhdojnë të përballen me temperatura të larta

Avokatja Alagendra: Selimi nuk e pranoi Krasniqin për zv.komandant

Gjykata në Turqi i “premton” Kosovës ndihmë në zbardhjen e keqpërdorimeve me Fondin

Hovenier përsërit shqetësimet e SHBA-së për vendimet e Qeverisë Kurti

Pasuria e sekuestruar dhe e konfiskuar e Radoiçiqit: 3.5 mln € - vetëm vila në Ujman 2 mln €

ZKA: Komuna e Prishtinës ndau subvencione për OJQ-të pa thirrje publike

Specialja s’hap hetim, Krasniqi mund ta vendosë kravatën me shqiponja

Dy vëllezër, dy kompani - shumë hetime e aktakuza dhe një dënim për falsifikim

Kushtëzimi i ushtarëve

Kurti: Me pagesën e rrymës në veri u mbyll përgjithmonë vrima prej ku rridhte paraja e buxhetit tonë

Kosova dënon ashpër atentatin ndaj Trumpit

Konsensusi për pabarazi gjinore në lista zgjedhore

Keqplanifikimi i buxhetit lë pa mbështetje familjet me kushte të rënda banimi


Më të lexuarat

Kulturë.


Magazina.