Beyonce 12

Beyonce - Harris

Beyonce i jep leje Kamala Harrisit që ta përdorë këngën e saj në fushatë

Showbiz 23 korrik 2024 17:53

Beyonce ia ka dhënë lejen zëvendëspresidentes Kamala Harris që ta përdorë këngën e saj “Freedom” përgjatë fushatës së saj presidenciale. ...

Robbie Williams - Beyonce

Robbie Williams e kishte refuzuar Beyoncen shumë vjet më parë

Showbiz 7 korrik 2024 12:42

Thuhet se këngëtari britanik, Robbie Williams dikur refuzoi një takim me këngëtaren amerikan, Beyonce.Bashkëpunëtori shumëvjeçar i këngëtarit 50-vjeçar, Guy Chambers,...

Robbie Williams

A e ka refuzuar Beyoncen, Robbie Williams?

Lifestyle 5 korrik 2024 14:20

Bashkëpunëtori i kamotshëm i këngëtarit, Robbie Williams, Guy Chambers, ka thënë së këngëtari e pati refuzuar këngëtaren e famshme Beyonce,...

The Dream

Producenti i këngëve të Beyonces dhe Rihannas akuzohet për përdhunim

Showbiz 5 qershor 2024 12:00

The Dream, emri i vërtetë i të cilit është Terius Gesteelde-Diamant, producent i këngëve të artisteve të njohura si Beyonce...

Sony Music

"Sony Music" kundër përdorimit të paautorizuar të këngëve të artistëve të saj nga inteligjenca artificiale

Showbiz 17 maj 2024 17:38

Kompania e madhe e muzikës, “Sony Music”, pjesë e të cilës janë artistet e mirënjohura si Adele e Beyonce, u...

Beyonce, nëna e saj Tina dhe vajzat Rumi dhe Blue Ivy

Nëna e Beyoncet tregon për talentin që ka mbesa e saj 6-vjeçare

Showbiz 8 maj 2024 15:08

Tina Knowles, nëna e këngëtares me famë botërore me prejardhje nga Teksasi, Beyonce, ka thënë se mbesa e saj 6-vjeçare,...

Beyonce dhe Blue Ivy

Vajza e Beyonceit me rol në filmin “Mufasa: The Lion King”

Showbiz 30 prill 2024 11:30

Zëri i vajzës së këngëtares më famë botërore, Beyonce, Blue Ivy, është dëgjuar në trailerin e ri të filmit “Mufasa:...

Beyonce dhe Tyler

Beyonce i dërgon dhuratë një adhuruesi dyvjeçar pasi pa videon virale në TikTok

Showbiz 25 prill 2024 12:30

Këngëtarja me famë botërore, me prejardhje nga Teksasi, Beyonce, i ka dërguar lule të bardha e të kaltra bashkë me...

Beyonce

Me “Cowboy Carter”, Beyonce bëhet e para afro amerikane që rangohet në vend të parë

Showbiz 9 prill 2024 12:23

Këngëtarja me famë botërore, me prejardhje nga Teksasi, Beyonce, ka bërë histori me albumin e saj të fundit, respektivisht të...

Beyonce

Beyonce zbulon se kush luajti në harmonikë në ripërpunimin e këngës “Jolene”

Showbiz 2 prill 2024 13:25

Këngëtarja me famë botërore, me prejardhje nga Teksasi, Beyonce, ka treguar se artisti i famshëm Stevie Wonder ka luajtur instrumentin...

Beyonce

Beyonce thyen rekord me albumin e ri në Spotify dhe Amazon Music

Showbiz 1 prill 2024 13:40

Këngëtarja me famë botërore, me prejardhje nga Teksasi, Beyonce, më 29 mars ka lansuar albumin e saj të ri e...

Beyonce

Reagon këngëtarja e famshme pasi Beyonce do t’ia përfshijë këngën në album

Showbiz 28 mars 2024 15:09

Këngëtarja e famshme Dolly Parton, ka reaguar, pasi ylli me famë botërore, Beyonce, publikoi listën e këngëve të albumit të...