Armando Broja 14

Armando Broja

Juventusi në bisedime për Brojën

Futboll 12 korrik 2024 18:50

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, mund të paraqitet nga edicioni i ardhshëm në kampionatin italian “Serie A”. “Football-Italia” ka raportuar...

Armando Broja

Broja: Kam dëshiruar të luaj më shumë

Euro 2024 24 qershor 2024 23:56

Armando Broja u shpreh pas ndeshjes me Spanjën se ka dashur të luante më shumë minuta, por sipas tij, Shqipëria...

Armando Broja

Broja në fushë, a mund të kthehet Shqipëria?

Euro 2024 24 qershor 2024 22:18

Tifozët shqiptarë në stadium kanë kërkuar disa herë aktivizimin e Armando Brojës. Sylvinho ia ka dhënë rastin sulmuesit prej minutës...

Armando Broja

Broja kërkohet edhe nga Wolfsburgu

Futboll 11 qershor 2024 20:33

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, është duke u kërkuar nga disa skuadra të ndryshme evropiane këtë verë.Së fundmi skuadra gjermane...

Armando Broja

Armando Broja drejt Milanit

Futboll 8 qershor 2024 10:07

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja, është pranë kalimit te klubi i madh italian, Milan. Këtë e kanë bërë...

Armando Broja

Broja sërish udhëheq sulmin e Shqipërisë

Futboll 7 qershor 2024 18:03

Shqipëria ka publikuar formacionin për ndeshjen miqësore ndaj Azerbajxhanit, që zhvillohet nga ora 19:00 në Hungari.Në krye të sulmit do...

Armando Broja

Broja: Dua ta ndihmoj Shqipërinë me gola dhe asistime

Futboll 3 qershor 2024 22:20

Sulmuesi Armando Broja shpreson ta ndihmojë Shqipërinë me gola dhe asistime në Kampionatin Evropian që nis më 14 qershor në...

Armando Broja

BBC: Klubet evropiane po e kërkojnë Brojën

Futboll 30 maj 2024 17:33

Sulmuesi i Chelseat, Armando Broja, ka marrë vëmendjen e disa skuadrave në Evropë, përfshirë edhe atë franceze, Monaco. Sulmuesi i...

Armando Broja

Monaco interesohet për Brojën

Futboll 27 maj 2024 13:59

Sulmuesi i Shqipërisë Armando Broja mund të paraqitet nga edicioni i ardhshëm në kampionatin francez, Ligue 1. Mediumi francez “L'Equipe”,...

Armando Broja

Dortmundi në bisedime për Brojën

Futboll 9 maj 2024 15:46

Finalisti i Ligës së Kampionëve, Borussia Dortmund është në bisedime me Chelsean për sulmuesin shqiptar Armando Broja. “The Sun” shkruan...

Armando Broja

Edhe Ipswichi në garë për Brojën

Futboll 8 maj 2024 17:13

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, pritet të paraqitet edhe edicionin e ardhshëm në Premier League të Anglisë. Broja nuk bën...

Armando Broja

Chelsea bindet për ta shitur Brojën

Futboll 7 maj 2024 18:17

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja do të largohet përfundimisht gjatë afatit kalimtar të verës nga skuadra e Chelseat, raporton të...

Armando Broja & Albion Rrahmani

Napoli mes Brojës e Rrahmanit

Futboll 1 maj 2024 14:14

Sulmuesi Victor Osimhen pritet t’i bashkohet Paris Saint-Germainit gjatë verës së këtij viti, ndërsa vendin e tij te Napoli mund...

Armando Broja - Fulham

Pak minuta për Brojën

Futboll 14 prill 2024 17:08

Fulhami të dielën e ka mposhtur me rezultat 2:0 skuadrën e West Ham Unitedit në ndeshjen që i takoi xhiros...