Lazio 9

Elseid Hysaj

Hysaj do të largohet nga Lazio

Sport 8 korrik 2024 18:17

Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj, do të jetë largimi i radhës nga skuadra e Lazios në afatin kalimtar të verës. ...

Marco Baroni

Baroni, trajner i Lazios

Futboll 11 qershor 2024 18:49

Marco Baroni është trajner i ri i Lazios. Ish-trajneri i Hellas Verona e zëvendëson Igor Tudorin.60-vjeçari Baroni e fillon punën...

Inter

Interi barazon me Lazion, feston titullin

Futboll 19 maj 2024 20:16

Interi të dielën e ka festuar titullin e kampionit para tifozëve të tij.Interi dhe Lazio kanë ndarë pikët në derbin...

Lazio

Lazio me fitore të rëndësishme ndaj Veronas

Futboll 27 prill 2024 22:40

Lazio ka shënuar fitore të rëndësishme në elitën e futbollit italian të shtunën.Skuadra e Lazios e mposhti 1:0 në shtëpi...

Lazio

Lazio me fitore të rëndësishme

Futboll 19 prill 2024 20:35

Lazio ka shënuar fitore të rëndësishme në elitën e futbollit italian të premten mbrëma.Lazio e mposhti 1:0 në udhëtim Genoan...

Lazio

Lazio fiton dhe i afrohet garave evropiane

Futboll 12 prill 2024 22:42

Lazio ka shënuar fitore të thellë të premten mbrëma në kuadër të Serie A të Italisë dhe i është afruar...

Roma

Roma fiton derbin e kryeqytetin

Futboll 6 prill 2024 19:58

Roma ka fituar minimalisht, 1:0, derbin ndaj Lazios të shtunën në Serie A në xhiron e 31-të.Gianluca Mancini realizoi golin...

Lazio

Lazio fiton ndaj Juventusit me gol të minutës së 93-të

Sport 30 mars 2024 21:51

Trajneri kroat Igor Tudor, e ka nisur me fitore aventurën si trajner i ri i Lazios.Lazio të shtunën fitoi në...

Elseid Hysaj

Hysaj do të largohet nga Lazio

Futboll 26 mars 2024 18:15

Mbrojtësi Elseid Hysaj pritet të largohet nga skuadra e Lazios pas përfundimit të edicionit aktual. Në Itali ka raportime se...