Aksident 59

Shiriti i policise - Policia - Aksident

Aksident në Komoran, lëndohen tre persona

Kronikë 7 korrik 2024 17:03

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku në fshatin Komoran, në rrugën Prishtinë-Pejë.Policia e Kosovës i ka thënë KOHËS...

Ilustrim

14 të vdekur në një aksident trafiku në Ukrainë

Botë 7 korrik 2024 09:21

Katërmbëdhjetë persona kanë mbetur të vdekur në një aksident të rëndë rrugor në Ukrainën perëndimore.Një zyrtar i lartë rajonal ka...

Policia e Kosoves

Vdiq i aksidentuari i para tre muajve në Kamenicë

Kronikë 6 korrik 2024 08:27

Një person ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pasi po trajtohej nga një aksident që e kishte pësuar...

Pamje nga vendi i ngjarjes

Nëntë të vdekur pasi një veturë përplas një turmë njerëzish në Seul

Botë 1 korrik 2024 18:02

Të paktën nëntë persona kanë mbetur të vdekur pasi një veturë është përplasur me një turmë njerëzish të hënën në...

Aksident

Tre të lënduar nga aksidenti në “Aktash”

Kronikë 28 qershor 2024 17:33

Tre persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti i së premtes në lagjen “Aktash” të Prishtinës.Policia ka konfirmuar se në...

qkuk

Vdiq në QKUK personi që u vetaksidentua para dy javësh në Rahovec

Kronikë 28 qershor 2024 10:40

Policia e Kosovës ka njoftuar se personi që ishte vetaksidentuar më 12 qershor në Rahovec ka vdekur në Qendrën Klinike...

Aksident me motoçikletë

Motoçiklisti humbi jetën në një aksident në Viti

Kronikë 27 qershor 2024 10:05

Një person ka vdekur të mërkurën në një aksident trafiku në Viti, pasi dyshohet se nuk e kishte përshtatur shpejtësinë...

Kabina e rënë në tokë

Një i vdekur dhe nëntë të lënduar në Kolumbi pasi një kabinë teleferiku bie në tokë

Botë 26 qershor 2024 17:31

Një person ka vdekur dhe nëntë të tjerë janë lënduar pasi një kabinë e teleferikut me 10 persona ka rënë...

Ilustrim

Vdes polici gjerman derisa po përcillte autokolonën e kryeministrit hungarez në Shtutgart

Botë 24 qershor 2024 21:24

Një polic gjerman ka mbetur i vdekur të hënën pasi një veturë u përplas me motorin që ai po voziste,...

Aksident - Policia

Aksident në Mitrovicë, humb jetën një person

Kronikë 23 qershor 2024 19:10

Një person ka vdekur të dielën në një aksident trafiku në rrugën nacionale Mitrovicë-Leposaviq, pas një aksidenti mes një veture,...

Aksident - Policia e Kosoves

Latifi reagon për vdekjen e 17-vjeçarit në aksidentin me motoçikletë

Kronikë 23 qershor 2024 08:29

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka bërë të ditur se personi që ka vdekur nga një aksident me...

Emergjenca - QKUK - DP

Vdiq në QKUK gruaja që po trajtohej nga një aksident trafiku në janar

Kronikë 23 qershor 2024 08:24

Ka vdekur të shtunën në QKUK një grua e cila po trajtohej si pasojë e një aksidenti trafiku që kishte...

Shiriti i policisë - Policia - Aksident

Aksident në Malishevë, tre të lënduar

Kronikë 17 qershor 2024 17:04

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku të hënën në fshatin Banjë të Malishevës, njoftoi zëdhënësi i...

Shiriti i policise - Policia - Aksident

Aksident në Rahovec, shtatë persona të lënduar

Kronikë 16 qershor 2024 23:42

Shtatë persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në fshatin Mrasor të Rahovecit, njoftoi zëdhënësi i Policisë për...

Shiriti i policisë - Policia - Aksident

Vdiq njëra nga të aksidentuarat e 10 qershorit në Drenas

Kronikë 12 qershor 2024 10:14

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën ka vdekur njëra nga të aksidentuarat në Drenas më 10 qershor.Viktima ka...

Saulos Chilima

Zhduket aeroplani me zëvendëspresidentin e Malavit, Chilima

Botë 10 qershor 2024 19:00

Një aeroplan me të cilin po udhëtonin zëvendëspresdenti i Malavit, Saulos Chilima dhe nëntë persona tjera është zhdukur, është thënë...

Shiriti i policisë - Policia - Aksident

Aksident në Rahovec, dy persona të lënduar

Kronikë 9 qershor 2024 22:10

Dy persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore në një aksident trafiku në rrugën Gjakovë-Klinë, gjegjësisht në fshatin Mrasor.Zëdhënësi i...

Policia e Kosovës

Një 14-vjeçar pëson lëndime të rënda trupore në një aksident në Suharekë

Kronikë 9 qershor 2024 12:23

Një 14-vjeçar ka pësuar lëndime të rënda trupore si pasojë e një aksidenti trafiku mes një veture dhe një biçiklete...

Foto: Ilustrim

Një motoçikliste në gjendje të rëndë pasi u aksidentua me dy automjete

Kronikë 7 qershor 2024 10:14

Një vajzë është në gjendje të rëndë shëndetësore pasi me motoçikletë është aksidentuar me dy automjete të tjera.Aksidenti ka ndodhur...

Tramvaj - Rusi -

Një i vdekur dhe mbi 100 të lënduar si pasojë e një aksidenti rrugor në Rusi

Botë 6 qershor 2024 13:52

Një person ka humbur jetën dhe më shumë se 100 të tjerë janë lënduar pas përplasjes së dy tramvajëve në...