Arbëri

LIVE: Zveçan, KFOR-i i këshillon gazetarët të kenë kujdes

Foto: Driton Paçarada / KOHA
 

16:49 - Përfundojnë protestat në Zveçan e Zubin-Potok

Protestat e grupeve të serbëve lokalë në Zubin-Potok dhe Zveçan kanë përfunduar për të martën.