Zgjedhjet 2019

Dalin pamjet e rrahjes mes Abazit dhe Molliqajt e përcjellësit të tij

 

Janë publikuar pamjet e përleshjes fizike mes Dardan Molliqajt dhe përcjellësit të tij dhe Haki Abazit që kishte ndodhur kohë më parë pas një debati televiziv.

Pamjet i ka publikuar portali Sinjali.