Zgjedhjet 2019

Pas publikimit të pamjeve, Vetëvendosja kërkon të merren masa ndaj Molliqajt

Pas publikimit të pamjeve, Vetëvendosja kërkon të merren masa ndaj Molliqajt
 

Vetëvendosje ka kërkuar të merren masa ndaj anëtarit të PSD-së, Dardan Molliqaj, pas publikimit të pamjeve të përleshjes fizike mes tij dhe Haki Abazit të VV-së.

VV-ja ka thënë se pamjet tregojnë sulm brutal e se Abazi është sulmuar prapa shpine.