Inter 13

Piotr Zielinski

Interi e zyrtarizon futbollistin polak

Futboll 6 korrik 2024 18:14

Mesfushori Piotr Zielinski është transferuar te kampioni i Serie A, Interi. Polaku të shtunën është prezantuar te skuadra e drejtuar...

Lautaro Martinez

Martinez e rinovon kontratën me Interin

Futboll 31 maj 2024 17:56

Sulmuesi Lautaro Martinez ka rënë dakord që të nënshkruaj kontratë të re me skuadrën e Interit. Agjenti i Martinezit, Alejandro...

Inter

Interi barazon me Lazion, feston titullin

Futboll 19 maj 2024 20:16

Interi të dielën e ka festuar titullin e kampionit para tifozëve të tij.Interi dhe Lazio kanë ndarë pikët në derbin...

Thuram

Vëllezërit Thuram mund të bëhen bashkë tek Interi

Futboll 18 maj 2024 13:31

 Interi ka hyrë seriozisht në garë për të siguruar shërbimet e talentit të Nicet, Khephren Thuram.Nëse Khephreni transferohet te kampioni...

Inter festimi i titullit

Interi të dielën e feston titullin para tifozëve të vet

Futboll 18 maj 2024 11:20

Interi të dielën nga ora 18:00 do të luajë në stadiumin “Giuseppe Meazza” kundër Lazios dhe pas ndeshjes do ta...

Inter festimi i titullit

Transferime: Portieri brazilian mund të transferohet tek Interi

Futboll 16 maj 2024 17:28

Portieri brazilian, Bento, ka konfirmuar se zyrtarët e Interit kanë shprehur interesim për shërbimet e tij, por ai ka shtuar...

Inter

Fitore e thellë e Interit

Futboll 10 maj 2024 22:41

Interi ka shënuar fitore të thellë në udhëtim te Frosinone të premten mbrëma.Interi e fitoi ndeshjen e xhiros së 36-të...

Sassuolo

Sassuolo me Kumbullën mposht Interin e Asllanit

Futboll 4 maj 2024 22:44

Skuadra e Sassuolos të shtunën e ka mposhtur Interin me rezultat minimal 1:0, në kuadër të xhiros së 35-të në...

Milan - Inter

Derbi përfundon mes tensioneve, tre kartonë të kuq

Futboll 22 prill 2024 22:50

Derbi mes Milanit dhe Interit është mbyllur me tensione të shumta mes lojtarëve.Janë krijuar dy tollovi të mëdha, ku u...

Inter

Vetëm një pikë për Interin ndaj Cagliarit

Futboll 14 prill 2024 22:58

Interi është ndalur në barazim 2:2 në ndeshjen e së dielës mbrëma ndaj Cagliarit. Marcus Thuram kaloi në epërsi 1:0...

Futbollistet e Interit duke festuar

Interi fiton me gol në minutat shtesë

Futboll 8 prill 2024 22:45

Interi ka shënuar fitore me golin e minutës së 95-të në udhëtim kundër Udineses. Interi mposhti Udinesen me rezultatin 2:1...

Interi

Interi kthehet te fitorja

Futboll 2 prill 2024 00:36

Interi ka bërë një hap të madh për titull të kampionit në Serie A. Pas barazimit 1:1 kundër Napolit më...

Interi

Duele shumë të forta në Serie A

Futboll 30 mars 2024 13:50

Xhiroja e 30-të e elitës së futbollit të Italisë nis të shtunën në orën 12:30 me ndeshjen ndërmjet Napolit dhe...