Mësohet shkaku i plagosjes së dyfishtë në Ulpianë

Mësohet shkaku i plagosjes së dyfishtë në Ulpianë

19 nëntor 2017 21:30

2 persona mbetën të lënduar sonte në lagjen Ulpiana.

KTV ka mësuar se plagosja ka ndodhur për shkak të një borxhi.

"Ka ndodhur një zënkë mes dy personave, e cila dyshohet të ketë ndodhur për shkak të një borxhi, njëri është lënduar me armë zjarri në këmbë dhe është dërguar në QKUK", ka thënë zëdhënësi Bajram Krasniqi.

Lexo edhe: Plagosja në Ulpianë nuk ka të bëjë me procesin zgjedhor

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme