Kronikë e zezë

Një i vdekur nga gjuajtja me armë zjarri në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër i plagosur si pasojë e gjuajtjes me armë zjarri, të martën në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik.

Lajmin për KOHËN e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, i cili ka thënë se rasti ka ndodhur te vendi i quajtur “Fusha e Pajtimit”.