PSG 15

Kylian Mbappe

Mbappe zhvillon ndeshjen e fundit me PSG-në

Futboll 25 maj 2024 10:30

Do të jetë paraqitja e 308 për Kylian Mbappen me klubin e qytetit të tij të lindjes, Paris Saint-Germainin, për...

Paris Saint German - PSG

PSG-ja pa yje fiton në udhëtim te Nice

Futboll 15 maj 2024 23:04

Një numër i madh i lojtarëve të ekipit titullar nuk luajti te PSG-ja në fitoren në udhëtim te Nice, 2:1.Në...

Kylian Mbappe

Mbappe e humb ndeshjen e fundit me PSG-në në shtëpi

Futboll 12 maj 2024 22:59

Dueli i zhvilluar të dielën në mes të Paris Saint-Germainit dhe Toulouset, ishte i fundit për Kylian Mbappen para tifozëve...

Kylian Mbappe

PSG-ja luan ndeshjen e fundit në shtëpi, me Mbappen

Futboll 11 maj 2024 08:30

Dueli ndërmjet Paris Saint-Germainit dhe Toulouset, që i takon xhiros së 33-të të elitës së futbollit francez, do të jetë...

Kylian Mbappe

Mbappe konfirmon largimin nga Parisi, pritet kalimi në Madrid

Futboll 10 maj 2024 20:13

Sulmuesi Kylian Mbappe, ka konfirmuar të premten mbrëma se do të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të edicionit.Fituesi i...

Diant Ramaj

Jo vetëm Arsenali, Ramaj kërkohet edhe nga PSG-ja

Futboll 10 maj 2024 19:57

E ardhmja e portierit kosovar, Diant Ramaj, duket më se e ndritur. Ramaj aktualisht është pjesë e Ajaxit, por shumë...

Kylian Mbappe

Gjysmëfinalet, të pakalueshme për Parisin

Futboll 7 maj 2024 23:14

Paris Saint-Germaini ka investuar shumë për triumf në Champions, por faza finale deri më tani ishte e pakalueshme për kampionin...

Dortmund

Parisi shtyllat, Dortmundi finalen

Futboll 7 maj 2024 20:25

Borussia Dortmundi ka shënuar dy fitore ndaj Paris Saint-Germainit për të bërë vend në finale të Ligës së Kampionëve. Pas...

Paris Saint-Germain

Le Havre shtyn festën e Parisit

Futboll 27 prill 2024 23:08

Le Havre ka shtyrë festën e Paris Saint-Germainit për t’u shpallur kampion në Francë, për të paktën më 12 maj.Skuadra...

PSG - Ligue 1

Fitore bindëse e PSG-së edhe pa Mbappen

Futboll 21 prill 2024 22:55

PSG-ja nuk ka pasur telashe për të fituar ndeshjen e radhës në Ligue 1.Të dielën mbrëma Parisi fitoi 4:1 ndaj...

Raphinha

Kush ishte më i miri në ndeshjen PSG – Barcelona

Futboll 10 prill 2024 23:05

Raphinha, që i shënoi dy gola, është shpallur më i miri i ndeshjes mes PSG-së dhe Barcelonës.Vlerësimin e bëri komisioni...

Futbollistet e PSG-se

Tjetër përballje e zjarrtë në Champions: PSG – Barcelona

Sport 10 prill 2024 09:10

Paris Saint-Germaini është ende duke kërkuar trofeun e parë në Ligën e Kampionëve. Por parisienët kanë nevojë për ambicie e...

Kylian Mbappe - PSG

PSG-ja vetëm baras me ekipin e fundit në tabelë

Futboll 6 prill 2024 23:01

Paris Saint-Germaini nuk ka arritur më shumë se një barazim me Clermontin në xhiron e 28-të të LIgue 1 të...

PSG

Parisi fiton edhe me një lojtar më pak

Futboll 1 prill 2024 00:42

Ndonëse luajti me një lojtar më pak prej minutës së 40-të, Paris Saint-Germaini ka fituar derbin me Marseillen.Të dielën mbrëma...

Mbrojtësi i skuadrës së Barcelonës, Andreas Christensen

Christensen pritet të jetë gati për ndeshjen ndaj PSG-së

Futboll 31 mars 2024 16:42

Mbrojtësi i skuadrës së Barcelonës, Andreas Christensen, do të rikthehet për ndeshjen në Ligën e Kampionëve ndaj Paris Saint-Germainit. Danezi...