Sport

Daku falënderon përkrahësit pas golit e asistimit

daku

Pasi shënoi e asistoi në fitoren kundër Zenitit në elitën ruse me Rubin Kazanin, Mirlind Daku ka falënderuar përkrahësit e tij. 

“Plani i Zotit gjithmonë! Ju dua, faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme. Edhe pse larg me distancë, prapë e ndiej dhe ju jam mirënjohës gjithmonë. Nuk ka mbaruar me kaq”, ka shkruar Daku. 

Daku ka postuar edhe tri fotografi, ndërsa njëra prej tyre ishte shumë e veçantë.