Sport

Haaland: Goli im ishte më i mirë

Foto: Associated Press/AP
 

Superylli Erling Haaland është shprehur i lumtur për fitoren 2:1 të Manchester Cityt ndaj ish-skuadrës së tij, Borussia Dortmundit.

City shënoi dy gola të bukur me John Stones dhe me Haalandin. Norvegjezi ka thënë se goli i tij megjithatë ishte më i bukur.