Sport

Gashi largohet nga Ballkani

 

Mesfushori Kushtrim Gashi më nuk është pjesë e skuadrës së Ballkanit. Nëpërmjet një njoftimi në Facebook të martën, Gashi ka bërë të ditur se është lojtar i lirë. Mesfushori defensiv po largohet nga Ballkani pas tre sezoneve.

Ai me Ballkanin e fitoi titullin e kampionit. Ai shkroi se po largohet me kokën lartë dhe Ballkanit i ka uruar suksese në garat evropiane.