Kronikë e zezë

Eksplodojnë dy mjete shpërthyese në Prishtinë, s’ka të lënduar

Eksplodojnë dy mjete shpërthyese në Prishtinë, s’ka të lënduar
 

Dy mjete shpërthyese kanë eksploduar në mbrëmjen e së shtunës në rrugën “Asllan Pireva” në Prishtinë, sipas informatave të para të Policisë së Kosovës.

Siç bëhet e ditur në një komunikatë për media nga PK-ja, menjëherë pasi është marrë informata për detonime, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e sigurisë dhe ato hetimore-ekzaminuese.