Arbëri

PSD-ja me aksion para MPJD-së, vendos “flamurin” e ambasadorit Berishaj

Foto: Driton Paçarada/KOHA
 

Partia Socialdemokrate ka zhvilluar një aksion të hënën para objektit të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Flamujt e këtij institucioni, aktivistët e kësaj partie i zëvendësuan me flamuj që përmbanin kartëmonedhën 500-euroshe, me fytyrën e ambasadorit të Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.