Ilir Daja 9

Ilir Daja

Daja befasohet nga lojtarët dhe emocionohet në deklarimin pas ndeshjes

Futboll 18 maj 2024 17:21

Trajneri Ilir Daja është ndarë shumë i lumtur me titullin e tretë të fituar me Ballkanin.Ai ka thënë se ky...

Ilir Daja - KF Ballkani

Daja: Kemi edhe dy finale

Futboll 12 maj 2024 17:11

Trajneri i Balkanit, Ilir Daja nuk e ka cilësuar si të përfunduar garën për titull të kampionit me triumfin e...

Ilir Daja

Daja: Na ndihmoi epërsia e hershme

Futboll 5 maj 2024 17:19

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka thënë se Ballkanit kundër Dukagjinit i ndihmuan dy golat e shënuar në 25 minutat...

Ilir Daja - trajner i Ballkanit

Daja e vlerëson të vështirë fitoren ndaj Gjilanit

Futboll 28 prill 2024 17:24

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, e ka vlerësuar shumë të vështirë fitoren ndaj Gjilanit.Ballkani fitoi 2:0, por Daja ka thënë...

Ilir Daja

Daja: Nuk kënaqemi nëse nuk e fitojmë Kupën

Futboll 24 prill 2024 17:10

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja është i lumtur me kalimin në finale të Kupës së Kosovës. Por trajneri Daja thotë...

Ilir Daja - trajner i Ballkanit

Daja: Barazimi erdhi falë mentalitetit fitues

Futboll 20 prill 2024 17:19

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, i është gëzuar rezultatit të barabartë në derbin ndaj Dritës.Rezultati 2:2 të shtunën në Suharekë...

Ilir Daja - trajner i Ballkanit

Daja: Vazhdojmë rrugëtimin tonë, fitorja nuk ishte e lehtë

Futboll 13 prill 2024 17:10

Trajnerin e Ballkanit, Ilir Daja, e ka gëzuar fitorja në udhëtim te Feronikeli 74 të shtunën gjatë ditës. Ai ka...

Ilir Daja - trajner i Ballkanit

Daja i lumtur me rezultatin: Janë edhe tetë finale

Sport 7 prill 2024 17:10

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja është i kënaqur me rezultatin e arritur në fushë kundër Lirisë së Prizrenit. Por ai...

Ilir Daja

Daja: Ditë festive për qytetin e Suharekës

Futboll 3 prill 2024 19:05

Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka thënë se dita e mërkure ka qenë ditë feste për qytetin e Suharekës.Ballkani fitoi...