Sport

Morina: Vit i paharruar për Suharekën

 

Pasi Ballkani fitoi titullin e kampionit të Kosovës në futboll, Golden Eagle Ylli iu gëzua titullit të kampionit në basketboll. Dhe kjo e bën 2022-tën të veçantë. Kështu thotë edhe kapiteni i Yllit, Gëzim Morina.

Ai të enjten mbrëma në Mitrovicë ngriti lartë kupën e kampionit. Ylli ka mbrojtur titullin e kampionit.