Showbiz

Russel Brand akuzohet për përdhunim e sulm seksual

 

Aktori dhe komediani Russel Brand është akuzuar për përdhunim dhe sulm seksual ndaj katër grave.

48-vjeçari ka mohuar të gjitha akuzat në rrjetet sociale, teksa ka insistuar se marrëdhëniet e tij kanë qenë “me pëlqim të ndërsjellë”.