Showbiz

Bebe Rexha dhe Doja Cat me performancë fantastike live

Bebe Rexha dhe Doja Cat me performancë fantastike live

Dyshja e famshme e muzikës, Bebe Rexha dhe Doja Cat, kanë shënuar suksese të jashtëzakonshme me bashkëpunimin e tyre të fundit, “Baby I’m Jealous”, me t’u lansuar në platformat muzikore.

Kënga e shoqëruar me një videoklip mjaft artistik brenda një jave të publikimit ka arritur t’i marrë 18 milionë klikime në YouTube, është pozicionuar në maje të toplistave muzikore në Amerikë dhe ia ka fituar këngëtares me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, renditjen më të mirë në toplistën e 100 këngëve më të mira “Billboard” në karrierën e saj, duke u pozicionuar në vendin e 58-të.