Showbiz

Capital T lanson këngën e parë për vitin 2020

Capital T lanson këngën e parë për vitin 2020
 

Siç i kishte paralajmëruar gjithë fansat e tij në rrjetet sociale, Capital T, para pak orësh e lansoi videoprojektin e ri muzikorë.

Kënga e re titullohet “600PS”, dhe është e para për vitin 2020 si dhe e para nga albumi “Skulpturë”.