Showbiz

Nicki Minaj martohet me Kenneth Pettyn

 

Nicki Minaj është bërë bashkëshorte, pasi që është martuar me të dashurin e saj Kenneth Petty.

Reperja 36-vjeçare konfirmoi që ajo dhe Kenneth i kishin shkëmbyer zotimet të hënën (21 tetor), derisa e postoi një video në faqen e saj në Instagram të filxhanëve me shkrime përputhëse "Mr dhe Mrs (z. dhe znj.)" dhe kapela të bejsbollit "Bride dhe Groom (nusja dhe dhëndri)".