Gjendet i vrarë një person në një kazino në Suharekë Foto: Theranda Post

I vdekuri në një kazino në Suharekë ishte punëtor, dyshohet se u vra nga plaçkitësit

17 March 2019 12:07
15:04

Vdekja ka ndodhur në fshatin Reshtan të Suharekës. Vrasja ka ndodhur në një kazino.

Policia është në vendin e ngjarjes.

Dëshmitarët kanë thënë për KTV, se i vrari ishte punëtor nga fshati Mushtisht, dhe është rreth 35 vjeçar.

Dyshohet se vrasja ndodhi nga plaçkitësit.

12:07

Gjendet i vrarë një person në një kazino në Suharekë

Pasditja e së dielës, sipas dëshmitarëve, ka qenë dita e fundit e jetës për një person rreth 35-vjeçar nga fshati i Mushtishtit.

Vrasja ka ndodhur në rrugën e Reshtanit në një lokal të lojërave të fatit. Dëshmitarët kanë thënë për TherandaPost se një automjet ka ndaluar, është futur brenda ka shtënë me armë zjarri dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Rrethanat për vrasjen nuk dihen ende. E gjitha çka dihet është se ai është 35-vjeçar dhe është nga Mushtishti.

Koha.net ka tentuar të kontaktojë zëdhënësin e Policisë së Kosovës në rajonin e Prizrenit, Vesel Gashin, por ai e ka pasur telefonin e fikur.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme