Kronikë e zezë

Sekuestrohen 24 revole në Merdar, i dyshuari arrestohet

 

Policia e Kosovës të hënën ka pikëkalimin kufitar në Merdar ka sekuestruar disa armë.

Aty është ndaluar një veturë me tabela të huaja të shoferit H.H., me shtetësi gjermane dhe në veturë janë gjetur 24 revole.