Kronikë e zezë

Policia jep detaje për ngjarjen e djeshme në Kamenicë

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se banorët e fshatin Shipashnicë të Kamenicës sulmuan të dielën me vezë dhe gjësende të tjera zyrtarët komunalë,

Zyrtarët komunalë të Kamenicës u sulmuan me vezë dhe gjësende të tjera nga banorët e Shipashnicës, pasi këta të fundit kishin bllokuar hyrjen e shkollës së fshatit. Policia njofton se për këtë është dashur të intervenojnë organet e rendit, ku është arrestuar një person.