Kronikë e zezë

Përfundon seanca ndaj drejtorit të KPK-së dhe asistentes së tij, s’jepen detaje

 

Me dyer të mbyllura është mbajtur seanca ndaj drejtorit të Sekretariatit të Këshillit Prokurorial të Kosovës, Lavdim Krasniqi, dhe ndaj asistentes së tij, Marigona Berisha, të arrestuar ditë më parë nën dyshimin për korrupsion.

Siç ka njoftuar avokati i Krasniqit, Ramë Gashi, mbrojtja ka kundërshtuar pretendimet e prokurorisë.