Delta4x4 ngrit dhe zgjeron Mercedes G-Classën Foto: Motor1

Delta4x4 ngrit dhe zgjeron Mercedes G-Classën

13 July 2019 19:31

Kompania gjermane e cila është e specializuar për modifikimin e veturave për të gjitha terrene, Delta4x4, së fundmi është marrë me G-Classën e Mercedesit dhe si rezultat është ky model me karakteristika Off-Road të përmirësuara.

Delta4x4, po ashtu, këtë G-Class e ka ngritur për 30 ose 50 mm, si dhe ka zgjedhur amortizatorët speciale “Eibach”, mbrojtësit anësor të zgjeruar për 80 mm, set të ri të rrotave prej 23-inç si dhe gomat 305/40R23.

Informatat më të hollësishme në lidhje me këtë projekt, duke përfshirë edhe çmimin, ende nuk janë zbuluar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme