Arbëri

Pesë të vdekur e 85 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Pesë të vdekur e 85 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Pesë raste të vdekjes dhe 85 raste pozitive me COVID-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, ka bërë të ditur drejtori i IKSHPK-së, Naser Ramadani, në konferencë për shtyp.

Testet pozitive kanë dalë nga 432 mostra.