Arbëri

MPJD dhe MSH thonë se s’kanë marrë dokumente shëndetësore që do alarmonin gjendjen e ndjeshme të Agon Musliut

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Ministria e Punëve të Jashtme dhe ajo e Shëndetësisë përmes një komunikate për media bëjnë të ditur se në tri hallkat e rregullta të raportimit dhe kontrollit mjekësor s’ka pasur dokumente që do alarmonin gjendjen e ndjeshme të të ndjerit, Agon Musliu.

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD) dhe Ministria e Shëndetësisë (MSh) shprehin ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe të afërmit e të ndjerit Agon Musliu.