Arbëri

Vdekja në karantinë: Babai i Agon Musliut fajëson kryeministrin Kurti dhe dy ministrat e tij

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Të tronditur kanë mbetur familjarët dhe të afërmit e Agon Musliut nga vdekja e tij, të dielën.

26-vjeçari nga fshati Livoç i Epërm i Gjilanit, i cili ishte kthyer nga Gjermania një ditë më herët, vdiq në rrethana ende të pasqaruara në Qendrën e Studentëve.