Tech

OnePlus 5T do të vijë me 8 GB RAM dhe 111 GB memorie

 

Kohëve të fundit është raportuar se kompania OnePlus do të lansojë këtë javë një pajisje të re, OnePlus 5T, e cila do të vijë me 128 GB memorie të brendshme.

Tani, uebfaqja e njohur GFXBench zbulon se OnePlus 5T do të vijë me 8 GB RAM memorie dhe 111 GB memorie të brendshme, transmeton Koha.net. Po ashtu, kjo uebfaqe konfirmon se ky telefon do të punojë me sitemin operativ Android 7.1 Nougat.