Tech

OnePlus konfirmon pajisjen e re

Pas shumë javësh raportimesh dhe spekulimesh, kompania e njohur teknologjike OnePlus, ka njoftuar se do të lansojë një telefon të ri.

OnePlus 5T do të lansohet më 16 nëntor në New York.