Taylor Swift 12

Taylor Swift

Policia gjermane ndalon një përndjekës të Taylor Swiftit

Showbiz 18 korrik 2024 14:25

Policia gjermane ka njoftuar se të enjten ka ndaluar një njeri për të cilin dyshohet se ishte përndjekës i këngëtares...

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli dëshiron të bashkëpunojë me Taylor Swift

Showbiz 8 korrik 2024 15:30

Këngëtari italian me famë botërore, Andrea Bocelli, ka thënë se ka dëshirë të bashkëpunojë me këngëtaren, Taylor Swift.“Kam menduar për...

Taylor Swift

Taylor Swift fiku me guxim zjarrin në apartamentin e saj

Showbiz 19 qershor 2024 14:56

Si heroinë e ka paraqitur yllin Taylor Swift, shoqja e saj dhe këngëtarja amerikane Gracie Adams. Siç ka treguar ajo...

Swift

Në koncertin e 100-të Taylor Swift tregon se turneun do ta përfundojë në dhjetor

Showbiz 14 qershor 2024 11:22

Taylor Swift ka njoftuar se turneu i saj “Eras” do të përmbyllet zyrtarisht në dhjetor të këtij viti. Këtë e...

Swift

Taylor Swiftin e kap ngërçi në skenë

Showbiz 8 qershor 2024 15:10

Taylor Swift për pak e ka ndalur koncertin e saj në Edingburgh për shkak të një “ngërçi të çuditshëm”.Këngëtarja mahniti...

Lady Gaga

Lady Gaga u përgjigjet thashethemeve rreth shtatzënisë

Showbiz 6 qershor 2024 09:05

Këngëtarja Lady Gaga, ka mohuar se është shtatzënë me disa fjalë nga teksti i këngës së yllit Taylor Swift.Taylor Swift...

Taylor Swift

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Showbiz 29 maj 2024 22:30

Një numër njerëzish të pastrehë janë dërguar jashtë Edinburghut për t’i dhënë hapësirë turistëve që shkojnë për performancën e Taylor...

Taylor Swift

Taylor Swift thyen rekordin në Spotify me albumin e ri

Showbiz 21 prill 2024 08:44

Albumi i ri i Taylor Swiftit “The Tortured Poets Department” e ka thyer rekordin për më të dëgjuarin në Spotify...

Taylor Swift

Taylor Swift hap faqet e ditarit të jetës me albumin e saj të ri

Showbiz 19 prill 2024 14:37

Taylor Swift ka hapur faqet e ditarit të saj në albumin e saj të fundit “The Tortured Poets Department”.Superylli i...

Taylor Swift

Albumi i ri i Taylor Swiftit rrjedh në internet një ditë para publikimit

Showbiz 18 prill 2024 13:34

Albumi i ri i Taylor Swift “The Tortured Poets Department” duket se ka rrjedhur online, një ditë para daljes zyrtare...

Taylor Swift

Taylor Swift hyn në mesin e miliarderëve të botës

Showbiz 2 prill 2024 19:22

Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut, duke u renditur mes njerëzve më të pasur në botë, sipas Forbesit.Këngëtarja amerikane...

Taylor Swoft

Taylor Swift dominon në spektaklin iHeartRadio

Showbiz 2 prill 2024 13:26

Spektakli i ndarjes së çmimeve nga iHeartRadio u mbajt të martën në mbrëmje, në tetarin Dolby në Los Angeles dhe...