Juventus 19

Michele Di Gregorio

Di Gregorio zyrtarizohet te Juventusi

Futboll 5 korrik 2024 18:54

Juventusi e ka zyrtarizuar portierin Michele Di Gregorio nga Monza të premten pasdite, pasi i kreu me sukses testet mjekësore.Portieri...

Douglas Luiz - Juventus

Zyrtare, Douglas Luiz transferohet te Juventusi

Futboll 30 qershor 2024 16:37

Juventusi ka konfirmuar transferimin e Douglas Luizit nga Aston Villa për 50 milionë euro.Mesfushori brazilian iu bashkua gjigantit të Serie...

Thiago Motta

Zyrtare: Thiago Motta trajner i Juventusit

Futboll 12 qershor 2024 19:44

Thiago Motta është trajneri i ri i Juventusit. Ai ka nënshkruar kontratë me Juventusin deri më 30 qershor të vitit...

Juventusi

Juventusi tërhiqet nga Superliga Evropiane

Futboll 1 qershor 2024 15:39

Juventusi ka bërë kërkesë për t’iu ribashkuar Shoqatës së Klubeve Evropiane pasi është tërhequr nga plani për formimin e Superligës...

Juventus

Juventusi e mbyll sezonin me fitore

Futboll 25 maj 2024 20:18

Skuadra e Juventusit e ka mposhtur Monzan të shtunën me rezultatin 2:0. Kjo ndeshje i takoi javës së fundit të...

Thiago Motta

Motta largohet nga Bologna, pritet ta drejtojë Juventusin

Futboll 23 maj 2024 16:45

Vetëm pak ditë pasi iu gëzua suksesit historik me kualifikim në Ligën e Kampionëve, trajneri Thiago Motta e ka informuar...

Juventus -Bologna

Juventusi siguron një pikë në minutat e fundit

Futboll 20 maj 2024 22:43

Juventusi ka arritur ta fitoj një pikë në minutat e fundit kundër Bolognas të hënën mbrëma. Ndeshja që i takoi...

Inter festimi i titullit

Interi të dielën e feston titullin para tifozëve të vet

Futboll 18 maj 2024 11:20

Interi të dielën nga ora 18:00 do të luajë në stadiumin “Giuseppe Meazza” kundër Lazios dhe pas ndeshjes do ta...

Allegri gjatë finales së Kupës kundër Atalantas

Juventusi shkarkon Allegrin “pas sjelljeve në finalen e Kupës”

Futboll 17 maj 2024 17:44

Juventusi ka njoftuar të premten se e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Massimiliano Allegro.Klubi bardhezi ka thënë se arsyeja e...

Juventus - Serie A

Juventusi fiton Kupën e Italisë, Atalanta e humb finalen e parë

Futboll 15 maj 2024 23:08

Juventusi e ka fituar Kupën e Italisë për herën e 15-të në histori të klubit, ndërsa Atalanta pavarësisht se dominoi...

Juventus - Serie A

Juventusi vazhdon serinë negative të rezultateve

Futboll 12 maj 2024 20:04

Juventusi ka vazhduar me ecuri negative të rezultateve në të gjitha garat.Juventusi tani ka gjashtë ndeshje pa fitore. Ka katër...

Roma dhe Juventusi

Roma e Juventusi barazojnë në derbin e madh

Futboll 5 maj 2024 22:41

Nuk ka dhënë fitues derbi i madh i Serie A mes Romës dhe Juventusit.Ndeshja e së dielës mbrëma i takoi...

Juventus - Milan

Juve e Milani ndahen baras

Futboll 27 prill 2024 19:55

Juventusi dhe Milani kanë ndarë pikët në kryendeshjen e xhiros së 34-t në Serie A.Gjigantët italianë barazuan pa gola të...

Arkadiusz Milik

Juventusi me vështirësi kalon në finale të Kupës

Futboll 23 prill 2024 22:59

Juventusi humbi ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Italisë nga Lazio me rezultatin 2:1 të martën në Romë. Por...

Juventus

Juventusi barazon me skuadrën që po lufton për mbijetesë

Futboll 19 prill 2024 22:46

Juventusi ka barazuar me skuadrën që po lufton për mbetje në elitë, Cagliarin.Juventusi të premten mbrëma barazoi në fundin e...

Juventus - Torino

Juve e Torino ndajnë pikët

Futboll 13 prill 2024 20:17

Torino dhe Juventusi kanë barazuar pa gola në derbin e qytetit të Torinos të shtunën në mbrëmje.Ndeshja ishte e vlefshme...

Juventus

Fitore minimale e Juventusit

Futboll 7 prill 2024 22:41

Juventusi ka shënuar fitore me rezultat minimal të dielën mbrëma. Juve mposhti Fiorentinën me rezultatin 1:0, në ndeshjen që i...

Ylli i Kosoves dhe Lilles, Edon Zhegrova

Zhegrova drejt gjigantit italian

Futboll 6 prill 2024 16:14

Skuadra e Juventusit ka shprehur interesim për futbollistin e Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, shkruajnë të shtunën mediume të ndryshme...

Interi

Duele shumë të forta në Serie A

Futboll 30 mars 2024 13:50

Xhiroja e 30-të e elitës së futbollit të Italisë nis të shtunën në orën 12:30 me ndeshjen ndërmjet Napolit dhe...