Mbështete KOHËN. Ruaje të vërtetën

Gal Gadot 7

Gal Gadot

Gal Gadot: Të qenit nënë është superfuqia ime

Showbiz 31 gusht 2026 14:35

Aktorja e njohur, Gal Gadot ka folur hapur për sfidat e mëmësisë, duke thënë se të qenit nënë e katër...

lipa gadot

Pretendimi për përplasjen mes Lipës e Gadotit në Met Gala bëhet viral

Showbiz 16 maj 2026 09:24

Një histori virale që pretendonte se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ishte përballur aktoren me prejardhje nga Izraeli,...

Gal Gadot

Ekipi i futbollit amerikan e detyron aktoren Gal Gadot të largohet nga hoteli

Showbiz 21 tetor 2025 23:45

Aktorja e njohur, Gal Gadot, është larguar nga një hotel luksoz në Britani pasi ekipi i futbollit amerikan “Jacksonville Jaguars”...

Gal Gadot

Gal Gadot flet për dështimin e “Snow White” dhe raportin me Rachel Zegler

Showbiz 18 gusht 2025 23:52

Aktorja e njohur e filmit “Wonder Woman”, Gal Gadot, për herë të parë ka komentuar publikisht dështimin komercial të filmit...

Gal Gadot

Gal Gadot thotë se dëshiron të udhëtojë nëpër botë

Showbiz 21 mars 2025 13:05

Aktorja Gal Gadot ka thënë se dëshira e saj për vitin 2025 është të udhëtojë më shumë me familjen e...

Gal Gadot

Pengohet nga protestuesit ceremonia e Gal Gadot në bulevardin e famës në Hollywood

Showbiz 19 mars 2025 10:00

Policia dhe protestuesit u përplasën gjatë ceremonisë në bulevardin e famës në Hollywood, ku aktorja izraelite Gal Gadot po pritej...

Gal Gadot

Sipas Gal Gadot rrjetet sociale e kanë bërë botën vend “konfuz”

Showbiz 14 mars 2025 12:30

Aktorja e njohur Gal Gadot, 39 vjeçe, ka shprehur shqetësimin e saj për ndikimin e madh që rrjetet sociale kanë...