Sport

Ibrahimoviqi pritet të jetë i gatshëm kundër Interit

 

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviq, pritet të jetë i gatshëm për derbin e qytetit kundër Interit.

“Derby della Madrnnina” do të zhvillohet me 5 shkurt. Aktualisht Serie A dhe top-ligat evropiane janë në pushim.