Sport

Derbi anglez mbyllet baras

Foto: AP
 

Chelsea dhe Manchester Unitedi i kanë ndarë pikët në derbin e xhiros së 13-të të Premier Leagues.

Dueli i zhvilluar sonte në “Stamford Bridge” ka përfunduar 1:1.