Sport

Dallku pret më shumë nga mesfushorët dhe sulmuesit e tij

 

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, është shprehur i kënaqur me angazhimin e lojtarëve të tij në ndeshjen ndaj Ulpianës.

Trajneri i skuadrës nga Klina pret që vija e sulmit të jetë më produktiv nga ndeshja e ardhshme.