Sport

Griezmann: Do të argëtohemi në Barcelonë

 

Antoine Griezmann është i bindur se do të kalojë vetëm kohë të mirë në Barcelonë.

Francezi është transferimi më i fundit i Barcelonës dhe është i gatshëm për të bërë më të mirën, transmeton ksp.