Sport

Lukaku dhe Xheko në radarin e Interit

Lukaku dhe Xheko në radarin e Interit
 

Problemet e vazhdueshme me sulmuesin Mauro Icardi, kanë bërë që drejtuesit e klubit të mendojnë për sulmues të ri.

Sulmuesit argjentinas i është marrë shiriti i kapitenit, pas problemeve të vazhdueshme nga Icardi, transmeton KTV.