Lukaku dhe Xheko në radarin e Interit Foto: Reuters

Lukaku dhe Xheko në radarin e Interit

15 February 2019 14:12

Problemet e vazhdueshme me sulmuesin Mauro Icardi, kanë bërë që drejtuesit e klubit të mendojnë për sulmues të ri.

Sulmuesit argjentinas i është marrë shiriti i kapitenit, pas problemeve të vazhdueshme nga Icardi, transmeton KTV.

Sipas ‘Corriere dello Sport’ Interi po e mendon transferimin e sulmuesit të Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, si pasues të Icardit.

Përveç Lukakut, në listën e dëshirave të drejtuesve të klubit italianë janë edhe Edin Dzeko dhe Tino Werner.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme