Sport

Bartomeu hedh poshtë mundësinë e rikthimit të Neymarit në Barcelonë

Bartomeu hedh poshtë mundësinë e rikthimit të Neymarit në Barcelonë
 

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka deklaruar se është e vështirë që Neymari të kthehet në Barcelonë për faktin se nuk është kontaktuar nga futbollisti ose nga agjentët e tij, por edhe PSG-ja nuk do të lejojë largimin e tij.

Ai thotë se as Barcelona nuk ka bërë kërkesë për transferimin e tij, dhe Neymari nuk është në tryezë për sa u përket transferimeve, transmeton Koha.net.