PSG-ja siguron shërbimet e dy mesfushorëve nga Serie A Foto: Reuters

PSG-ja siguron shërbimet e dy mesfushorëve nga Serie A

24 January 2019 19:41

Paris Saint-Germain raportohet se ka siguruar shërbimet e dy mesfushorëve nga Serie A.

Bëhet fjalë për mesfushorin e Romës, Leandro Paredes, si dhe atë të Napolit, Allan, transmeton Koha.net.

L’Equipe raporton se për Paredes gjiganti francez ka paguar 47 milionë euro, derisa për Allanin është pajtuar që të paguajë mbi 100 milionë euro.

Paredes raportohet se së shpejti do të kryejë testet mjekësore te PSG-ja para se të nënshkruajë kontratë katër vjet e gjysmë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Fast Eagle25/01/2019 10:24

A jeni te sigurt qe Paredes luan per Romen?

Shto koment

Të ngjashme