Showbiz

Travis Scott kërcen vallen në Greqi

Travis Scott

Travis Scott

Reperi me famë botërore, Travis Scott, aktualisht po qëndron në Mykonos të Greqisë.

Ndërkohë që konkurrentët e tij, Drake dhe Kendrick Lamar po përplasen përmes “dissave”, Scott po kërcen bashkë me të pranishmit në një restorant grek.

Në rrjetin social TikTok shumë adhurues kanë ndarë video ku shihet reperi duke kërcyer valle me muzikë greke.