Showbiz

Martohen Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

 

Mbrëmë çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë martuar.

Dasmën madhështore e kanë organizuar në Pallatin Presidencial në Tiranë.