Martohen Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Martohen Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

02 September 2017 10:51

Mbrëmë çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë martuar.

Dasmën madhështore e kanë organizuar në Pallatin Presidencial në Tiranë.

Të pranishëm në dasmën e tyre ishin shumë të njohur nga showbizi shqiptar.

Fotografitë i ka ndarë Xhensila Murtezaj në rrjetin social Instagram, ku çifti duken tejet të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme