Showbiz

Drake i “dashuruar” në Shqipërinë

 

Përderisa Shqipëria festoi ditën e flamurit, këngëtari i njohur me famë botërore, Drake, lansoi këngën e tij të re “Polar Opposites”.

Në videoklipin e këngës, që është pjesë e albumit të tij të ri “For All the Dogs”, shfaqet Drake dhe shokët e tij me xhaketa të kuqe mbrapa të cilave është flamuri shqiptar.