Showbiz

Ryan Reynolds fillon stërvitjen për “Deadpool 3”

 

Gara është në mes Ryan Reynolds dhe Hugh Jackman se kush mund të marrë armët më të mëdha për filmin Deadpool 3.

Të premten, ylli i Deadpool, 46 vjeç, ndau një foto të postuar nga trajneri i tij Don Saladino, ku shihet duke u stërvitur për filmin. Në foto, ai mund të shihet duke ngritur dy shtanga 60-kilogramëshe në secilën dorë.