Showbiz

Miloti e Floriani vijnë me “Fajin ma la”

 

Anëtari dhe këngëtari i grupit të njohur kosovar “Etnon”, Miloti, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur nga Shkupi, Floriani, kanë sjellë këngën e re.

Kënga titullohet “Fajin ma la”, producent i së cilës është reperi i njohur kosovar, Genc Prelvukaj, transmeton Koha.net. Po ashtu, edhe Prelvukaj është anëtar i grupit “Etnon”.