Showbiz

Lluni dhe Ledri vijnë me “Narcos Albania”

 

Reperët Lluni dhe Ledri Vula kanë publikuar projektin më të ri muzikor të quajtur “Narcos Albania”.

Muzika është bërë nga Erno ndërkaq teksti është shkruar nga dy këngëtarët.